Są egzotyczne bogate ligi co biorą takich

wiadome że nie za jakieś kokosy ale na naszą kieszeń konkretne pieniądze

Jeśli nie będzie łapał dłuższych kontuzji i pogra na tym poziomie przez rundę to jego wartość wzrośnie do jakiś 2 baniek.Warunek to oczywiście gra w naszej koszulce, nie pierwszy taki przypadek że ktoś się u nas rozwija, powrót do Austrii czy innego klubu nie daje żadnej gwarancji.