|
Ludzie dajcie spokój, chłop chciał się podlizać, ale jak to mawia Rafał Boguski "wyszło jak wyszło" i ostatecznie walnął gafę, nie ma co filozofować i go na siłę usprawiedliwiać, ani też robić rabanu. kibice Wisły to są jednak nienormalni, zamiast się chwilkę pocieszyć, że się udało utrzymać, to trzeba wyjeżdżać tu z jednej strony z obrazą uczuć religijnych, a z drugiej z pogromem kieleckim.... ja jebie.
|