|
Mnie nigdy nie obchodziło, co piłkarze robią poza boiskiem. Dla mnie ważne jest tylko to, co robią na boisku, bo to się przekłada na bramki, punkty i pozycję w tabeli, a to jest chyba najważniejsze. Szkoda, że pewnie nie uda się nam go zatrzymać, bo porządny napastnik jest podstawą w każdej drużynie.
|