FraMat napisał(a):

Naprawdę sądzicie, że cracovia z -15 pkt nie jest w stanie w ciągu sezonu wyjść z miejsca spadkowego?
Na koniec sezonu zasadniczego mieli 46 punktów - 1,53 pkt na mecz.
Przy podobnym punktowaniu nawet -15 pkt, 46-15 = 31pkt dałoby jej 14 miejsce.
Skoro jednak będą nie 30 a 34 kolejki mogliby uzyskać więcej punktów (1,53 x 34 = 52) i 52 -15 = 37 punktów czyli tyle ile może uzyskać Arka jeśli wygra kolejny mecz.
|
mają bo w przyszłym sezonie spada tylko jedna drużyna, a awansują do niej aż 3, wątpię że wszystkie zrobią furorę .