Od początku byłem zwolennikiem Skowronka. Uważam że jest to dla nas trener idealny, nie trzyma się sztywno jednego schematu jak jego poprzednik. Jeśli popełnia błędy w ustawieniu, koryguje je. Nie zaniedbuje doskonalenia stałych fragmentów gry itd
Liczę że jeśli trener Skowronek zostanie, to będziemy w górnej 8 w przyszłym sezonie
