|
Po cichu liczę, ze nie popełnimy błędów przeszłości z bezmyślnym przedłużaniem kontaktów tylko dlatego, że dany zawodnik gra u nas x lat. Nadchodzący sezon w dniu dzisiejszym dobrze spuentował Przegląd S -
"Jak wiadomo w kolejnych rozgrywkach ekstraklasy (w związku z planowaną reformą) z ligi spadnie tylko jedna drużyna (od sezonu 2021/22 obowiązywać będzie system ESA-34 z osiemnastoma zespołami). Jeżeli dodamy do tego niemal pewne ujemne punkty dla Cracovii (mówi się o minus piętnastu), to dla wielu klubów najbliższy rok może być znakomitym czasem na gruntowną wymianę kadry piłkarzy, bo zagrożenie spadkiem będzie niewielkie."
Jest więc okazja do odważniejszego postawienia na młodzież i tym samym szybszego wykaraskania się z zadłużenia, np. w postaci młodzieżowca na bramce..
|