To już trochę prehistoria
W kontekście Wisły to on mi się głównie kojarzy z tą o wiele bardziej współczesną historią:
http://www.90minut.pl/news/268/news2...ami-Wisly.html
Jak widać talent sportowy nie poszedł tu w parze z biznesowym i w ogóle z rozumem
