tomytom napisał(a):

Citko miał w pewnym momencie realne szanse na grę w UK ...
Pamiętam bramkę prawie z połowy boiska, ale nie pamiętam czy to kadra czy klubowe jakieś rozgrywki.
Szkoda gościa, kontuzja zastopowała karierę.
Zdaje się, że był też temat ściągnięcia go do nas przez Smudę
|
Nie zdaje się, tylko na pewno. Citko był już nawet w Wiśle na treningach i pozował w koszulce.