Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14467
Stary 02.07.2020, 10:24
tomytom napisał(a):Wyświetl post
Citko miał w pewnym momencie realne szanse na grę w UK ...
Pamiętam bramkę prawie z połowy boiska, ale nie pamiętam czy to kadra czy klubowe jakieś rozgrywki.
Szkoda gościa, kontuzja zastopowała karierę.


Zdaje się, że był też temat ściągnięcia go do nas przez Smudę
Nie zdaje się, tylko na pewno. Citko był już nawet w Wiśle na treningach i pozował w koszulce.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując