Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1810
Stary 01.07.2020, 13:28
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
a ja dalej nie rozumiem czemu wtym sezonie wyjatkowo spadaja 3 zespoly , a za rok wyjatkowo spada jeden
Tego nie można zrozumieć , zarząd ekstraklasy to stan umysłu


Natomiast obecne płacze Stanowskiego to ewidentnie artykuły sponsorowane.. dawno nie czytałem nic tak abstrakcyjnie - idiotycznego.
Odpowiedz cytując