Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
a ja dalej nie rozumiem czemu wtym sezonie wyjatkowo spadaja 3 zespoly , a za rok wyjatkowo spada jeden
|
Tego nie można zrozumieć , zarząd ekstraklasy to stan umysłu
Natomiast obecne płacze Stanowskiego to ewidentnie artykuły sponsorowane.. dawno nie czytałem nic tak abstrakcyjnie - idiotycznego.