|
W naszej kadrze właściwie 2/3 zawodników ma długą historię kontuzji. Oparliśmy często z braku laku drużynę o takich zawodników i skutki były do przewidzenia. Kasa kasa kasa...
Dlatego też część z nich odejdzie po sezonie, bo nikt nie będzie liczył na Maka czy Wojtkowskiego którzy więcej czasu spędzają w szpitalu niż w klubie. Wyjątki można robić jak w przypadku Kuby czy Brożka, ale na to trzeba chociaż sobie zasłużyć zasługami....
|