Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 30.06.2020, 20:22
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Będzie seniorów 11 do grania? Całe szczęście że my ten Górnik ograliśmy bo by mogło się zrobić nerwowo
Zmieniają się trenerzy, zmieniają zawodnicy a kontuzje jak były tak są w zatrważającej ilosci
Może z nawierzchnia treningowa coś nie tak?
Ewidentnie wina maty na siłowni klubowej... Za ślisko i masz efekty!
Odpowiedz cytując