bridgeburner napisał(a):

Będzie seniorów 11 do grania? Całe szczęście że my ten Górnik ograliśmy bo by mogło się zrobić nerwowo
Zmieniają się trenerzy, zmieniają zawodnicy a kontuzje jak były tak są w zatrważającej ilosci
Może z nawierzchnia treningowa coś nie tak?
|
Ewidentnie wina maty na siłowni klubowej... Za ślisko i masz efekty!