Wehrmacht napisał(a):

|
Mnie bardzo ciekawi klucz tego podziału. Zagłebie 2 miejsca nizej od Rakowa i 600 tys wiecej, miejsce nizej od Płocka i 1 mln wiecej.
|
tam chyba chodzi o junior-pro-soccer. gdzieś przynajmniej tak wyczytałem. ŁKS przecież nawet jeśli zajmie miejsce w trójce tego systemu to jako spadkowicz kasy nie otrzyma, więc pisanie, że wyjdą młodzieżą jest raczej zmyłką