Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 30.06.2020, 10:14
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post
Sandomingo, nie gramy juz o utrzymanie. Gramy o kasę.
https://sport.interia.pl/pilka-nozna...zy,nId,4454488

9. Raków - 1 399 425
10. Wisła P. - 1 091 625
11. Zagłębie - 1 995 237
12. Górnik - 463 875
13. Wisła K. - 152 025

Przy awansie o 2-3 miejsca z praw telewizyjnych dostalibysmy pewnie koło banki zamiast 150 tysiecy. Jest o co grac.
Jeżeli piłkarze dostaną od zarządu obietnicę, że jakaś część tej nadwyżki pójdzie do podziału jako premia to będą walczyć. W innym razie wątpię.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując