Wehrmacht napisał(a):

|
Co nie zmienia faktu, że taki remis byłby nieprawdopodobną wrecz kompromitacją i gigantycznym skandalem.
|
Kompromitacja i skandal?!
Zapominasz, że:
1. Piątek, popołudnie, początek lipca - to termin niesprzyjający do gry w piłkę.
2. Logika Ekstraklapy: Górnik wygrał w Łodzi, my w Zabrzu - czyli nasza porażka w Łodzi jest bardzo możliwa.
3. Wszyscy już trąbią, że mamy utrzymanie, więc ciśnienie mogło z naszych nieco zejść, co równie dobrze może oznaczać granie fajnej piłki ale też dekoncentrację.