Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 30.06.2020, 09:34
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Co nie zmienia faktu, że taki remis byłby nieprawdopodobną wrecz kompromitacją i gigantycznym skandalem.
Kompromitacja i skandal?!

Zapominasz, że:

1. Piątek, popołudnie, początek lipca - to termin niesprzyjający do gry w piłkę.

2. Logika Ekstraklapy: Górnik wygrał w Łodzi, my w Zabrzu - czyli nasza porażka w Łodzi jest bardzo możliwa.

3. Wszyscy już trąbią, że mamy utrzymanie, więc ciśnienie mogło z naszych nieco zejść, co równie dobrze może oznaczać granie fajnej piłki ale też dekoncentrację.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując