Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86224
Stary 29.06.2020, 13:28
Jedynie środek pomocy mamy solidny: Basha, Żukow, Savicevic, Kuveljic, Huca, Pawłowski.
Nie liczę Silvy, Boguskiego czy Wojtkowskiego, bo raczej z nimi się pożegnamy.
W obronie należy wykupić Heberta. Oddać Hołownie, wróci Grabowski i Serafin Szota Wtedy mamy: PO: Bury, Niepsuj, LO: Sadlok, Grabowski. ŚO: Hebert, Janicki, Klemenz, Szota, Hoyo-kowalski. Bez wzmocnień się obejdzie.
Przechodzimy do skrzydeł, gdzie należy poczynić 2 dobre transfery. Zakładając, że przedłuzymy Maka, to jeszcze jest Kuba i do nich trzeba 2 dobrych skrzydłowych. Wtedy 4 zawodników na 2 skrzydła i OK.
Atak: Pięknie jeśli udałoby się wykupić Turgemana, jednak jest to finansowo podobno nierealne, przyszedł pomóc się utrzymać i odejdzie. tupta odejdzie. Brożek raczej skończy, w ostateczności zostanie w obwodzie w razie w.
Kluczowym jest nowy kontrakt dla Olka i to na niego trzeba stawiać i na niego grać w przyszłym sezonie.
Do niego 2 napastników do rywalizacji, przy czym Zdybowiczoowi, Drzazdze i Balickiemu trzeba podziękować.
Odpowiedz cytując