Wyświetl pojedynczy post
Toeju
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86215
Stary 28.06.2020, 17:17
czaro napisał(a):Wyświetl post
Biorąc pod uwagę, że odejdą Boguski, Wasilewski i pewnie Brożek (i pewnie Chuca, do kiedy ma kontrakt?), a Błaszczykowski będzie grał coraz mniej, mamy mnóstwo luk do załatania. Nie widzę tego transferu, chyba że przedłużymy wypożyczenie.
Na podstawie tej wypowiedzi wychodzi, że do załatania mamy:
- Boguski -> gracz, którzy w przebiegu całego sezonu od czasu do czasu wszedł z ławki.
- Wasilewski -> no nie oszukujmy się, gracz do treningu, który dodatkowo umie pobudzić, zwiększyć mobilizacje
- Brożek -> częste kontuzje, częsciej go nie było niż był

Chuca i Kuba zostają w klubie.


Tak naprawdę kadrę należy uzupełnić o dwóch skrzydłowych oraz napastnika (w przypadku odejścia Alona). Gdzie szukałbym uzupełnień? W 1 lidze.

Co do młodzieżowca. Jeżeli chcemy sprzedać Olka za godziwą cenę w wciągu najbliższych dwóch lat, to musi on być naszą podstawową 9tką, grać znacznie więcej niż obecnie i robić liczby. Ponadto naszym młodzieżowcem może być Szot (PO, PP) lub wracający z wypożyczenia Szota (ŚO,PO). W obwodzie zostaje Pawłowski i Grabowski.
Odpowiedz cytując