czaro napisał(a):

|
Biorąc pod uwagę, że odejdą Boguski, Wasilewski i pewnie Brożek (i pewnie Chuca, do kiedy ma kontrakt?), a Błaszczykowski będzie grał coraz mniej, mamy mnóstwo luk do załatania. Nie widzę tego transferu, chyba że przedłużymy wypożyczenie.
|
Na podstawie tej wypowiedzi wychodzi, że do załatania mamy:
- Boguski -> gracz, którzy w przebiegu całego sezonu od czasu do czasu wszedł z ławki.
- Wasilewski -> no nie oszukujmy się, gracz do treningu, który dodatkowo umie pobudzić, zwiększyć mobilizacje
- Brożek -> częste kontuzje, częsciej go nie było niż był
Chuca i Kuba zostają w klubie.
Tak naprawdę kadrę należy uzupełnić o dwóch skrzydłowych oraz napastnika (w przypadku odejścia Alona). Gdzie szukałbym uzupełnień? W 1 lidze.
Co do młodzieżowca. Jeżeli chcemy sprzedać Olka za godziwą cenę w wciągu najbliższych dwóch lat, to musi on być naszą podstawową 9tką, grać znacznie więcej niż obecnie i robić liczby. Ponadto naszym młodzieżowcem może być Szot (PO, PP) lub wracający z wypożyczenia Szota (ŚO,PO). W obwodzie zostaje Pawłowski i Grabowski.