ArturBarlinek napisał(a):

Arka w łeb.
Kalkulator poproszę.
|
Max Arki - 45
Max Korony - 42
z tym, że grają przeciw sobie w przyszłej kolejce.
Zakładając, że Płock wygra z ŁKSem to mają 42 punkty, co powinno im już wystarczyć
My potrzebujemy punktu z Górnikiem i 3 z ŁKSem w kolejnej kolejce.
W tej kolejce nie będzie jeszcze spadków. Jeśli Korona przegra przyszły mecz z Arką to będzie oficjalnie drugim spadkowiczem. Jeśli wygra to (jeszcze) jest szansa, że obie będą oficjalnie spadkowiczami.