sandomingo napisał(a):

|
Nie śledziłem tego jakoś.specjalnie - ale faktycznie większość drużyn trenowała w grupach w trakcie tych największych obostrzeń?
|
Nie wiem czy większość, ale na pewno obecny główny rywal w "walce o spadek", czyli Arka, trenowała. Była afera z tym związana.
I, po prawdzie, może to być całkiem racjonalne wytłumaczenie dlaczego od pierwszego meczu weszła do gry na pełnej... hmmm... petardzie i była powszechnie chwalona za grę, a Wiślakom w pierwszych meczach piłka przeszkadzała i do formy ciągle dochodzą.
Oczywiście inna sprawa, że Arka odrobiła w ten sposób cały jeden punkt do nas. Ale w oszukiwaniu żeby się ratować przed spadkiem zawsze się specjalizowali, vide ręka Siemaszki.