nowak napisał(a):

Powiem tak mecz przeciętny dobrze że Płock nic nie grał brak nam wykończenia i pomysłu na gre w ataku.
Cieszy powrót na trybuny tylko dlaczego taka mała liczba osób wizualnie wydawało mi się że jest nas więcej.
Co do klubu :
Problem z wejściem na bramkach 3 karnety pokazały że nie maja nabitych miejsc i kłutnia z ochroną pokazując smsy i @ od klubu w końcu wpuścili z palca.
Podwyżka ceny za parking pod stadionem z 10 na 15 zł żenada
Podwyżka cen cateringu
Generalnie więcej minusów niż plusuów
|
No żenada, ale to przypadkiem od pół roku nie jest taka cena

mi sie zdaje ze od poczatku roku tyle płaciłem, jak nie w 2019
WOLFY żyje


widział kto
TommyTSW napisał(a):

z tymi miejscami akurat w kulki przygrali bo potrafili osoby z D rzucać np na C3, gdzie w pierwszej kolejności powinni być ludzie co przychodzą dopingować i mają karnety na C.
wrzucili cenowo ludzi w jeden worek i komp sobie losował, pewnie były przypadki że z C poszli na D lub G.
|
haha no ja przeciez ze znajomym z C-->D dostałem
