Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 24.06.2020, 18:44
nowak napisał(a):Wyświetl post
Powiem tak mecz przeciętny dobrze że Płock nic nie grał brak nam wykończenia i pomysłu na gre w ataku.
Cieszy powrót na trybuny tylko dlaczego taka mała liczba osób wizualnie wydawało mi się że jest nas więcej.

Co do klubu :
Problem z wejściem na bramkach 3 karnety pokazały że nie maja nabitych miejsc i kłutnia z ochroną pokazując smsy i @ od klubu w końcu wpuścili z palca.

Podwyżka ceny za parking pod stadionem z 10 na 15 zł żenada
Podwyżka cen cateringu

Generalnie więcej minusów niż plusuów
No żenada, ale to przypadkiem od pół roku nie jest taka cena mi sie zdaje ze od poczatku roku tyle płaciłem, jak nie w 2019

WOLFY żyje widział kto

TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
z tymi miejscami akurat w kulki przygrali bo potrafili osoby z D rzucać np na C3, gdzie w pierwszej kolejności powinni być ludzie co przychodzą dopingować i mają karnety na C.
wrzucili cenowo ludzi w jeden worek i komp sobie losował, pewnie były przypadki że z C poszli na D lub G.
haha no ja przeciez ze znajomym z C-->D dostałem
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 24.06.2020 o godz. 18:50.

Odpowiedz cytując