Cycu napisał(a):

Ja poruszę inną kwestię, 4016 osób było na wczorajszym meczu, klub nie sprzedawał biletów bo miało się pojawić 8200 karnetowiczów.
Koszt wynajmu stadionu wzrósł z 30 tys. do 50 tys. netto, do tego nie mogło być reklam na trybunach.
Tak trudno się określić i zwolnić miejsce żeby klub nie był stratny i mógł sprzedać te 4 tys. biletów?
|
Cholera wie jaka była rzeczywista liczba ludzi na stadionie, skoro:
nowak napisał(a):
|
Problem z wejściem na bramkach 3 karnety pokazały że nie maja nabitych miejsc i kłutnia z ochroną pokazując smsy i @ od klubu w końcu wpuścili z palca.
|
W każdym razie na pewno można założyć, że było dużo mniej niż 25%.
Tym niemniej akcja rezygnowania/przypisywania miejsc była robiona trochę na wariackich papierach. Nie za bardzo był czas, żeby zdążyć zwolnić i jeszcze sprzedać zwolnione bilety w normalnej sprzedaży, nie wspominając już o kolejnym w ostatnim czasie "nieintuicyjnym" rozwiązaniu technicznym. Optymistycznie zakładam, że na kolejne mecze klub będzie miał okazję to ogarnąć.