Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 24.06.2020, 12:17
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Ja poruszę inną kwestię, 4016 osób było na wczorajszym meczu, klub nie sprzedawał biletów bo miało się pojawić 8200 karnetowiczów.

Koszt wynajmu stadionu wzrósł z 30 tys. do 50 tys. netto, do tego nie mogło być reklam na trybunach.

Tak trudno się określić i zwolnić miejsce żeby klub nie był stratny i mógł sprzedać te 4 tys. biletów?
Cholera wie jaka była rzeczywista liczba ludzi na stadionie, skoro:

nowak napisał(a):
Problem z wejściem na bramkach 3 karnety pokazały że nie maja nabitych miejsc i kłutnia z ochroną pokazując smsy i @ od klubu w końcu wpuścili z palca.
W każdym razie na pewno można założyć, że było dużo mniej niż 25%.

Tym niemniej akcja rezygnowania/przypisywania miejsc była robiona trochę na wariackich papierach. Nie za bardzo był czas, żeby zdążyć zwolnić i jeszcze sprzedać zwolnione bilety w normalnej sprzedaży, nie wspominając już o kolejnym w ostatnim czasie "nieintuicyjnym" rozwiązaniu technicznym. Optymistycznie zakładam, że na kolejne mecze klub będzie miał okazję to ogarnąć.
Odpowiedz cytując