Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 24.06.2020, 10:47
Ludzie to lenie są, byłem w 100% pewny, że tak własnie będzie, bo nie było żadnego kompletnie nagłośnienia tej sprawy.

Zresztą zorganizowane to było w ogóle bardzo kiepsko, żeby znaleźć, na który mam wejść sektor, zamiast na D szukałem kilka minut na stronie, nie było to za cholerę intuicyjne. Więc nie dziwię się, że ludzie olali, tzn w....ia mnie to, ale zdziwiony nie jestem.
Odpowiedz cytując