Wyświetl pojedynczy post
nowak
Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 24.06.2020, 07:24
Powiem tak mecz przeciętny dobrze że Płock nic nie grał brak nam wykończenia i pomysłu na gre w ataku.
Cieszy powrót na trybuny tylko dlaczego taka mała liczba osób wizualnie wydawało mi się że jest nas więcej.

Co do klubu :
Problem z wejściem na bramkach 3 karnety pokazały że nie maja nabitych miejsc i kłutnia z ochroną pokazując smsy i @ od klubu w końcu wpuścili z palca.

Podwyżka ceny za parking pod stadionem z 10 na 15 zł żenada
Podwyżka cen cateringu

Generalnie więcej minusów niż plusuów
Odpowiedz cytując