|
Wyszli na ambicji. Dopoki mieli sily na wysoki pressing, czyli tylko na pierwsza polowe, to fajnie to wygladalo. Pozniej gralismy padake jak wczesniej. Dziwne zmiany, wydaje sie, ze za pozne. W Zabrzu beda sie chyba slaniac na nogach. Najwazniejsze, ze 3 pkt, ale sam mecz w naszym wykonaniu sredni, wrecz slaby. Jakby nie pierwsza polowa, po ktorej umierali, byloby cieplo.
|