Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 24.06.2020, 05:56
Wyszli na ambicji. Dopoki mieli sily na wysoki pressing, czyli tylko na pierwsza polowe, to fajnie to wygladalo. Pozniej gralismy padake jak wczesniej. Dziwne zmiany, wydaje sie, ze za pozne. W Zabrzu beda sie chyba slaniac na nogach. Najwazniejsze, ze 3 pkt, ale sam mecz w naszym wykonaniu sredni, wrecz slaby. Jakby nie pierwsza polowa, po ktorej umierali, byloby cieplo.
Odpowiedz cytując