|
Przepchnęliśmy ten mecz, bardzo ważne 3 pkt i zostaje nam wygrać jeszcze jeden mecz i będzie spokój. Nie chce mi się jakoś merytorycznie oceniać tego bardzo przeciętnego meczu w naszym wykonaniu (może warto jedynie zwrócić uwagę na bardzo udany mecz Janickiego), bo już naprawdę chcę zapomnieć o tym sezonie i naprawdę mnie nie obchodzi jak się utrzymamy i nie zamierzam rozliczać z tych ostatnich meczów ani trenera, ani piłkarzy byle się utrzymać i zapomnieć o tym koszmarze jakim jest sezon 19/20.
|