Wyświetl pojedynczy post
Matios98
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 24.06.2020, 00:38
Przepchnęliśmy ten mecz, bardzo ważne 3 pkt i zostaje nam wygrać jeszcze jeden mecz i będzie spokój. Nie chce mi się jakoś merytorycznie oceniać tego bardzo przeciętnego meczu w naszym wykonaniu (może warto jedynie zwrócić uwagę na bardzo udany mecz Janickiego), bo już naprawdę chcę zapomnieć o tym sezonie i naprawdę mnie nie obchodzi jak się utrzymamy i nie zamierzam rozliczać z tych ostatnich meczów ani trenera, ani piłkarzy byle się utrzymać i zapomnieć o tym koszmarze jakim jest sezon 19/20.
Odpowiedz cytując