Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 23.06.2020, 23:30
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Fajnie, że w końcu Skowronek przestał szukać kwadratowych jaj.

Natomiast godnie zastąpił go dziś w tym, moim zdaniem, dzisiejszy czarny - Frankowski.
Tyle zwykłych dotknięć w stronę Płocka, co on gwizdał to głowa mała.
Tyle fauli na Wiślakach, jakich nie widział, to tragedia.
Naprawdę nie czepiałbym się o te mniejsze faule. Oczywiście - były irytujące, ale Nikola spokojnie mógł dostać czerwo za to wejście w kolano. Bardzo podobna sytuacja jak kiedyś w PP z Ondraškiem
Odpowiedz cytując