FraMat napisał(a):

Fajnie, że w końcu Skowronek przestał szukać kwadratowych jaj.
Natomiast godnie zastąpił go dziś w tym, moim zdaniem, dzisiejszy czarny - Frankowski.
Tyle zwykłych dotknięć w stronę Płocka, co on gwizdał to głowa mała.
Tyle fauli na Wiślakach, jakich nie widział, to tragedia.
|
Naprawdę nie czepiałbym się o te mniejsze faule. Oczywiście - były irytujące, ale Nikola spokojnie mógł dostać czerwo za to wejście w kolano. Bardzo podobna sytuacja jak kiedyś w PP z Ondraškiem