|
Kuveljic to będzie mega piłkarz. Ostatnio chyba Brlek grał tak odważnie i ofensywnie na pozycji DŚP/ŚP. Złapie zrozumienie z pozostałymi i będzie mega pociecha.
Trzeba jednak się pogodzić, że przy jego stylu gry będziemy mieli co mecz 1-2 miny po których będziemy groźnie kontrowani. Coś za coś.
Poza tym druga połowa do zapomnienia. Pierwsza nawet przyzwoita. Mega ważne punkty. Korona już w 1 lidze, a my z Płockiem i Arką "powalczymy" o trzecie miejsce premiowane spadkiem.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|