Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 23.06.2020, 22:36
Płock najslabsza druzyna z jaka gralismy po lockdawnie...

Hołownia NAJGORSZY to co wyczyniał to masakra....tyle strat, przegranych pojedynkow ... zdecydowanie NIE-MOTM !

Basha kolejny super mecz - niewiarygodne to jest, ze 2 mecze totalnej padaki a tera zzupełnie odwrotnie. Miejmy nadzieje, ze z Zukovem bedzie to samo bo to co grał kolejke temu to padaka podobna jak dzis Hołowni.

Dlaczego Lis gral Recznik Buchala czy uraz jakis?

Odpowiedz cytując