Płock najslabsza druzyna z jaka gralismy po lockdawnie...
Hołownia NAJGORSZY to co wyczyniał to masakra....tyle strat, przegranych pojedynkow ... zdecydowanie NIE-MOTM !
Basha kolejny super mecz - niewiarygodne to jest, ze 2 mecze totalnej padaki a tera zzupełnie odwrotnie. Miejmy nadzieje, ze z Zukovem bedzie to samo bo to co grał kolejke temu to padaka podobna jak dzis Hołowni.
Dlaczego Lis gral

Recznik Buchala czy uraz jakis?