Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 23.06.2020, 21:47
zbyszek93 napisał(a):Wyświetl post
Nie no, bądźmy obiektywni. Każde takie wejście wyprostowaną podniesioną nogą to jest czerwona kartka. I nieważne czy zamierzona czy niezamierzona. Fura szczęścia, że sędzia nie zauważył. Ale miło popatrzeć jak forum parchów, legii i innych klubików aż się gotuje ze złości.
Powiedzmy, że się zgodzę, chociaż nie do końca, ale przecież nie w tym rzecz. Czy Twoim zdaniem ta sytuacja świadczy o problemach psychicznych Niko? Moim zdaniem absolutnie nie...
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
Odpowiedz cytując