zbyszek93 napisał(a):

|
Nie no, bądźmy obiektywni. Każde takie wejście wyprostowaną podniesioną nogą to jest czerwona kartka. I nieważne czy zamierzona czy niezamierzona. Fura szczęścia, że sędzia nie zauważył. Ale miło popatrzeć jak forum parchów, legii i innych klubików aż się gotuje ze złości.
|
Powiedzmy, że się zgodzę, chociaż nie do końca, ale przecież nie w tym rzecz. Czy Twoim zdaniem ta sytuacja świadczy o problemach psychicznych Niko? Moim zdaniem absolutnie nie...