Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 23.06.2020, 21:42
bałem się trochę Lisa w bramce.. ale miał 2-3 wyjścia pod koniec meczu.. wszyscy wiemy, że Buchal by stał w linii i nie wiadomo jakby to się skończyło.. tak powinien własnie grać bramkarz
Odpowiedz cytując