Wyświetl pojedynczy post
zbyszek93
Senior Member
 
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 23.06.2020, 21:42
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
O czym wy bredzicie. Niko właśnie wybił piłkę, na screenie patrzy, gdzie ona leci. Bardziej to nieodpowiedzialnie niż zamierzone. Pamiętacie czerwoną dla Zdenka? Nogi odbiły mu się od ziemi po odbiorze. To też były 'problemy z głową'?
Nie no, bądźmy obiektywni. Każde takie wejście wyprostowaną podniesioną nogą to jest czerwona kartka. I nieważne czy zamierzona czy niezamierzona. Fura szczęścia, że sędzia nie zauważył. Ale miło popatrzeć jak forum parchów, legii i innych klubików aż się gotuje ze złości.
Odpowiedz cytując