Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 23.06.2020, 21:41
Na gorąco:

+ Wynik!
+ Błaszczykowski - Pan Piłkarz, boje się myśleć, które miejsce w tabeli zajmowali byśmy, gdyby nie nasz kapitan
+ Skowronek - zreflektował się, nie kombinował i dało to efekt
+ Lis - wszedł do bramki po dłuższej przerwie i dał jakość - gra na przedpolu, wznowienia gry nogą (różnica jakościowa względem Buchalika kolosalna)
+ Nie wierzę, że to piszę, ale Janicki - bardzo dobry występ

- Hołownia - biegał... I w zasadzie tyle. Bez ładu, bez składu. Zero dokładności. Nie dawał nic zespołowi. Temu Panu już dziękujemy
- niedokładność - chciałbym poznać liczbę niedokładnych podań w tym spotkaniu, było ich multum
- gra w ataku - w zasadzie nie potrafimy stworzyć sobie dogodnych okazji strzeleckich (o ile w pierwszej połowie jeszcze jakoś to wyglądało, to w drugiej połowie niemalże zero klarownych okazji)
- brak szybkiego zawodnika, nie było komu wychodzić do kontr. Brakowało zdecydowanie takiego jeźdźca bez głowy (Mąka?), który szarpnął by na skrzydle

Podsumowując. Mega ważne 3 punkty. Jeszcze 4 i mamy utrzymanie, ale mam nadzieję, że nasi włodarze już intensywnie myślą o zbliżającym się oknie transferowym.
Odpowiedz cytując