Temat
:
[XXXII kolejka] Wisła Kraków - Wisła Płock, 23-06-2020, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
53
23.06.2020, 21:32
zbyszek93
napisał(a):
Kuveljić jest całkiem niezły piłkarsko, ale chyba z głową ma coś nie tak.
https://weszlo.com/wp-content/upload...21.04.39-2.png
Kuveljic to tykająca bomba dziś za to mógl tez dostac czerwona kartke...
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82