Temat
:
[XXXII kolejka] Wisła Kraków - Wisła Płock, 23-06-2020, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
zbyszek93
Senior Member
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline
#
52
23.06.2020, 20:34
Kuveljić jest całkiem niezły piłkarsko, ale chyba z głową ma coś nie tak.
https://weszlo.com/wp-content/upload...21.04.39-2.png
Ostatnio edytowane przez zbyszek93 : 23.06.2020 o godz. 20:36.
zbyszek93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zbyszek93
Znajdź inne posty napisane przez zbyszek93