Temat
:
[XXXII kolejka] Wisła Kraków - Wisła Płock, 23-06-2020, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
zbyszek93
Senior Member
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline
#
48
23.06.2020, 17:54
Blixa
napisał(a):
Sledzie 2-0 do przerwy. Trzy punkty sa nam potrzebne jak tlen.
2-1. Ale i tak: co za przypadek, nikt się tego nie spodziewał.
zbyszek93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zbyszek93
Znajdź inne posty napisane przez zbyszek93