Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86195
Stary 23.06.2020, 16:11
w0lno. napisał(a):Wyświetl post
PS Wiadomo dlaczego Pawłowski poszedł w odstawkę? Gdy dano mu szansę, był jednym z wyróżniających się zawodników.
Zapewne dlatego że nie umie przyjąć piłki tak żeby mu nie odskoczyła na 5 metrów. Skowronek potrzebował kogoś kto szybciej zagra piłką. Pawłowski się wyróżniał w sytuacji, gdy cała drużyna była całkiem rozbita fizycznie i psychicznie. Po prostu sporo biegał i tyle. To bardzo słaby piłkarz, nic z niego nie będzie. Blokuje go bardzo kiepska technika użytkowa.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując