w0lno napisał(a):
|
PS Wiadomo dlaczego Pawłowski poszedł w odstawkę? Gdy dano mu szansę, był jednym z wyróżniających się zawodników. Przyszła przerwa zimowa i od tego momentu już nie gra, a czasem nie łapie się nawet do kadry meczowej. Dziwne, tym bardziej w obliczu problemów z obsadzeniem młodzieżowca w pierwszej jedenastce.
|
To chyba dosyć proste. Po przerwie zimowej do składu wskoczył Żukow i chyba nikt mi nie powie, że niesłusznie. Możemy się tylko zastanawiać, czy Pawłowski nie powinien dostać szansy teraz, kiedy Kazach zaliczył zjazd, ale Pawłowskiemu przytrafiła się kontuzja i dlatego właśnie nie łapał się czasem do kadry.