Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86190
Stary 23.06.2020, 12:04
w0lno
tez nie przesadzaj w druga strone. Wisla to wciaz klub, ktory moze byc oknem wystawowym.

Problem jest inny.
Trener zamiast eksperymentowac z mlodymi (np Szot na prawej obronie, czy Hoyo na srodku) to serwuje nam potworka taktycznego przygotowanego przeciwko taktyce rywala, mniejsza ze z zawodnikami nie na swoich pozycjach.
Kazdy nastepny mlody widzac to piec razy sie zastanowi zanim podejmie decyzje o dolaczeniu do Wisly. Zobacz Pawlowskiego. Zagral fajnie jesienia kilka spotkan i echo. Nie mamy teraz w kadrze skrzydlowych i zamiast zagrac bez nich to sie robi kombinacje i kolejne przesuwanie pozycji .
A spokojnie mozna by zagrac takie cos:

Sadlok Klemenz Herbert Szot
Zhukov Basha
Pawlowski
Blaszczykowski Savicevic/Chuka
Turgeman/Buksa
Odpowiedz cytując