|
Toeju,
widzialem kilka meczow Victora Rodrigeza z 15 roku w LaLiga. M.in. mecz z Barcelona (bo glownie tej poza Wisla kibicuje).
I widzialem jeden mecz Jano Ananidze w LM przeciwko Barcelonie.
To by bylo na tyle.
Generalnie sie z Toba zgadzam, ale uwazam, ze jesli udaloby sie jednego zawodnika na sezon sciagnac ktory by sie wybijal ponad szarzyzne (jak wybija sie Zhukov czy Kuba) to w perspektywie 2-3 lat mozna tutaj zbudowac fajny zespol uzupelniajac tych zawodnikow mlodymi, ktorzy zgadzam sie powinni dostac w przyszlym sezonie duzo szans.
Dlatego nie rozumiem oddanie Litwy, ktory pewnie za rok-dwa zacznie grac w pierwszym skladzie Rakowa.
|