skarabeus napisał(a):

Toeju,
podalem liste zawodnikow, imho, ciekawych, ktorzy sa bez klubu, lub za chwile beda bez klubu, a ktorzy moim zdaniem wprowadza duzo jakosci do gry w ataku lub sa opcja do obrony w przypadku koniecznosci jej wzmacniania.
W ataku mamy najwieksze problemy przez brak zawodnikow kreatywnych, szybkich ale i przede wszystkim zdrowych. A wiekszosc tych zawodnikow (poza jednym, juz nie pamietam ktory) gralo duzo i regularnie, bez wiekszych przerw.
Mamy teraz pierdyliard zawodnikow w ofensywnie a jak przychodzi co do czego to nie ma jak sklecic sensownego ustawienia na skrzydlach.
Wolalbym jednego-dwoch zawodnikow dajacych jakosc + dokoptowac do tego mlodych i dawac im szanse.
Rakow wlasnie zakontraktowal 16 letniego napastnika Litwe, z naszej szkolki...
|
Zapytam wprost, ile meczów z udziałem zawodników, których wymieniłeś widziałeś?... Darujmy sobie składanie egzotycznych propozycji na podstawie highlightsow, a tymbardziej na podstawie transfermarktu.
Może będę w mniejszości, ale uważam że mimo kończących się wraz z końcem sezonu wielu kontraktów, to trzon zespołu na najbliższy sezon będzie zachowany.
O co gramy w najbliższym sezonie? Oczywiście o jak najwyższe miejsce w lidze. Jednak biorąc pod uwagę, że z ligi spadnie tylko 1 zespół, możemy sobie pozwolić na pokazaniem zaplecza naszej kadry. Warto również spróbować ściągnąć do zespołu wyróżniających się graczy z 1 ligi. Moim zdaniem w nadchodzącym sezonie powinniśmy postawić na młody, najlepiej polski zespół.
Jeżeli wierząc plotkom, sezon ten zaczniemy z przewagą 10 punktów nad ostatnim miejscem.