zbyszek93 napisał(a):

|
Dzisiaj to naprawdę można się zgodzić co do tego, że to jeden z najważniejszych meczów w ostatnich kilkunastu latach. Oczywistą oczywistością jest to, że Zagłębie dzisiaj rozłoży nogi przed Arką i przy naszym braku wygranej przewaga zmniejszy się do 2/3 punktów, a to oznacza już kompletny paraliż i pełne gacie ze strachu u naszych gwiazdeczek.
|
Jeśli by to była taka oczywista oczywistość to buki nie dawały by prezentów w postaci 2.70 na Arkę tylko co najwyżej 1.05. Jeśli jesteś taki pewny to sprzedawaj wszystko co masz i ładuj w świnie ile wlezie. Prawie potroisz swój majątek. Jednak wiemy że tego nie zrobisz bo masz pełne gacie ze strachu.
Bardzo ważny mecz, najważniejszy mecz, ten mecz jest o 6 punktów, jeśli dzisiaj nie wygramy to będzie lipa... bla bla bla... Tydzień temu to samo, dwa tygodnie temu to samo, miesiąc temu to samo, za tydzień to samo, za dwa tygodnie to samo, za trzy tygodnie to samo...