Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 23.06.2020, 03:44
To może być najważniejszy mecz w ostatnich kilkunastu latach.

Niestety odbudowa klubu rozpoczęta przez duet Jarosław Królewski&Bogusław Leśnodorski została zablokowana z pełną premedytacją przez wiadome środowiska i ich samozwańcze elity towarzysko-intelektualne wywodzące się z najbardziej twardego, konserwatywnego betonu TS-u.

Wisła musi utrzymać Ekstraklasę i to za wszelką cenę, bo w innym przypadku ten niszczycielski układ jeszcze mocniej zablokuje, zabetonuje Wisłę i to na najbliższe kilkanaście lat, spychając największy klub w Polsce na kompletne peryferia piłki w tym kraju, a dokładniej tam, gdzie diabeł mówi dobranoc, gdzie nie ma niczego.

Nie idźmy tą drogą...

Zgadzam się z Bogusławem Leśnodorskim, że:

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc...ca-inwestycja/

Tylko niestety rzeczywistość wygląda w dalszym ciągu fatalnie, bo wróg jest dalej wrogiem.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 23.06.2020 o godz. 03:50.
Odpowiedz cytując