To może być najważniejszy mecz w ostatnich kilkunastu latach.
Niestety odbudowa klubu rozpoczęta przez duet Jarosław Królewski&Bogusław Leśnodorski została zablokowana z pełną premedytacją przez wiadome środowiska i ich samozwańcze elity towarzysko-intelektualne wywodzące się z najbardziej twardego, konserwatywnego betonu TS-u.
Wisła musi utrzymać Ekstraklasę i to za wszelką cenę, bo w innym przypadku ten niszczycielski układ jeszcze mocniej zablokuje, zabetonuje Wisłę i to na najbliższe kilkanaście lat, spychając największy klub w Polsce na kompletne peryferia piłki w tym kraju, a dokładniej tam, gdzie diabeł mówi dobranoc, gdzie nie ma niczego.
Nie idźmy tą drogą...
Zgadzam się z Bogusławem Leśnodorskim, że:
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc...ca-inwestycja/
Tylko niestety rzeczywistość wygląda w dalszym ciągu fatalnie, bo wróg jest dalej wrogiem.