Ciekawe, czy dużo się pomylę, jeśli wyjdziemy jutro tak:
Buchalik - Klemenz Janicki Hebert Sadlok - Basha Żukov - Kuba Chuca Hołownia - Turgeman
Vukanowi przyda się odpocząć na ławce, pomijając nawet ewentualny uraz. Gra gówno i musi usiąść. Tak samo posadziłbym Żukova ale akurat za niego nie ma kogo wstawić do składu (o Pawłowskim nie piszę bo to nie jest piłkarz na szczebel centralny, o Ekstraklasie nie wspominając).
Ewentualnie jeszcze Klemenz na lewe skrzydło, albo jako klasyczna 10-tka
