Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 22.06.2020, 21:20
Ciekawe, czy dużo się pomylę, jeśli wyjdziemy jutro tak:

Buchalik - Klemenz Janicki Hebert Sadlok - Basha Żukov - Kuba Chuca Hołownia - Turgeman

Vukanowi przyda się odpocząć na ławce, pomijając nawet ewentualny uraz. Gra gówno i musi usiąść. Tak samo posadziłbym Żukova ale akurat za niego nie ma kogo wstawić do składu (o Pawłowskim nie piszę bo to nie jest piłkarz na szczebel centralny, o Ekstraklasie nie wspominając).

Ewentualnie jeszcze Klemenz na lewe skrzydło, albo jako klasyczna 10-tka
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując