|
Dopiero teraz przeczytałem wypowiedź przedmeczową naszego trenera i jedno zdanie rzuciło mi się w oczy - "Michał to jest bardzo dobry bramkarz i potrafi grać nogami, również pod presją przeciwnika" - nie sądzę, żeby to był dobry moment na opowiadanie takich żartów. A co do meczu to (może naiwnie) zaufam trenerowi, że ustawienie z Rakowem było tylko potrzebą chwili i było jednorazowe i jutro zobaczymy normalną taktykę z 4 obrońcami i wszystkimi piłkarzami na swoich normalnych pozycjach.
|