pawlozm napisał(a):

|
Buchalik - Klemenz, Janicki, Hebert, Sadlok - Kuba, Basha, Żukow, Chuca - Buksa, Turgeman.
|
Nie przekonuje mnie Klemenz na prawej stronie, wolę Niepsuja, podobnie Kuveljica za Żukowa, który szuka formy. Nie wiem czy Buksa na lewą jest lepszym rozwiązaniem, niż Buksa za Turgemana, bo zapewne żaden nie ma siły na 90 minut. Wówczas jeden z nich na ławkę, a na boisko wówczas.... cholera wcyhodzi na to, że RB9.