Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 22.06.2020, 18:28
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Buchalik - Klemenz, Janicki, Hebert, Sadlok - Kuba, Basha, Żukow, Chuca - Buksa, Turgeman.
Nie przekonuje mnie Klemenz na prawej stronie, wolę Niepsuja, podobnie Kuveljica za Żukowa, który szuka formy. Nie wiem czy Buksa na lewą jest lepszym rozwiązaniem, niż Buksa za Turgemana, bo zapewne żaden nie ma siły na 90 minut. Wówczas jeden z nich na ławkę, a na boisko wówczas.... cholera wcyhodzi na to, że RB9.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując