Wyświetl pojedynczy post
obikenobi
Senior Member
 
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86186
Stary 22.06.2020, 17:38
MaLk napisał(a):
Chyba wszyscy zgadzam się z tym, że trener przekombinował.

Przy czym ja zakładam, że:
- to było rozwiązanie jednorazowe, dedykowane stricte na Raków, żeby mieć w ch...olerę wysokich obrońców w obronie i raczej nie powtarzałby go w innych meczach, bo druga z dwóch ekstraklasowych drużyna koszykarzy gra w górnej ósemce;
Uważam dokładnie tak samo. Na konferencji przed Płockiem zresztą to przyznał, że to była potrzeba chwili spowodowana tym, z kim graliśmy i sytuacją kadrową. Nawet powiedział, że chce grać skrzydłowymi, tylko że aktualnie takich nie ma (oprócz Kuby). Oczywiście #CzynyNieSłowa i mam nadzieję, że na Płock wyjdziemy inaczej. Pytanie tylko czy Niepsuj da radę zagrać 90 minut.
Odpowiedz cytując