|
Ja wiem, że 4-4-2 nam się kojarzy z największymi sukcesami, ale to naprawdę nie jest przypadek, że mało kto tak jeszcze gra. Powinnismy wyjść 4-5-1, standardowe nasze ustawienie pod które mamy de facto stworzoną kadre. Stoperzy na pozycji stoperów, boczni obrońcy na pozycji bocznych obrońców, itd itd. Mam jakieś dziwne wrażenie, że Skowronek za wszelką cenę chce upchać Janickiego, Heberta i Klemenza w obronie i stąd rzucanie Lukasa po bokach obrony, pomocy czy wahadle (wciąż nie wierzę).
Chciałbym, żebyśmy wreszcie wyszli normalnie, na poszczególnych pozycjach niech zagrają piłkarze w najlepszej obecnie formie i powinno być dobrze.
|