Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 22.06.2020, 13:26
Patrząc na naszą grę, to pewnie wymęczymy remis.

Furman z ekipą pewnie coś ze stałego fragmentu nam strzeli, nasze asy odpowiedzą raz i tyle.

Pytanie jak poradzą sobie scyzory i świnia w tej kolejce - w przyszłej jedziemy do Zabrza, a Górnik patrząc na mecz ze scyzorami kondycyjnie wygląda bardzo dobrze. Tam będzie bardzo ciężko o pkt.
Odpowiedz cytując