|
Akurat kondycyjnie wyglądamy od dwóch spotkań ok. Nie widziałem żadnych problemów w sobotę, mimo że pół meczu graliśmy w 10.
Też bym nie yebał tak bardzo Skowronka i nie porównywał do Smudy. Tak, ustawił drużynę w dziwaczny sposób na mecz z Rakowem, ale liczę, że nie będzie się przy tym upierał. I mam nadzieję, że się nie przeliczę. Zagrajmy normalnie, utrzymajmy się i bawmy w sparingi. Ale nie teraz.
|