Czy Sadlok i Burliga mogą grać? Jeśli tak, to niech grają, proszę, na obronie albo wahadłach, ale niech grają.
Bardzo ważny mecz, tutaj musimy zdobyć komplet punktów.
FraMat napisał(a):

Hehe chyba się starzejemy, bo też chciałem rzucić tym sucharem. Chociaż obie Wisły są w takiej formie, że nie zdziwiłoby mnie, aby żadna z nich nie była w stanie wygrać tego meczu
