Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 22.06.2020, 11:56
Czy Sadlok i Burliga mogą grać? Jeśli tak, to niech grają, proszę, na obronie albo wahadłach, ale niech grają.

Bardzo ważny mecz, tutaj musimy zdobyć komplet punktów.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tylko której?
Hehe chyba się starzejemy, bo też chciałem rzucić tym sucharem. Chociaż obie Wisły są w takiej formie, że nie zdziwiłoby mnie, aby żadna z nich nie była w stanie wygrać tego meczu
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując